אודות

המחנה מתנהל בשתי שפות: אנגלית ועברית (כאשר עברית הינה השפה העיקרית) ובשל כך מאפשר למשתתפים לשפר את השפה האנגלית מתוך חוויה והנאה רבה. במשך שבועיים וחצי נהנים בני הנוער מטיולים, ספורט, שחייה, סדנאות ושפע אטרקציות כגון; קייאקים, שייט והחלקה על הקרח. כל זאת לצד פעילות ערכית, תורנית וציונית. האווירה במחנה משפחתית וחמה, בה מרגיש כל חניך תחושה ביתית ודאגה אישית לצרכיו ותחושותיו. המחנה ממוקם בשני קמפוסים רחבי ידיים ברמת הגולן: קמפוס הבנות במושב קשת, וקמפוס הבנים בישוב חיספין.

הקיץ מתקרב ונמאס לכם לשמוע את המשפט "משעמם לי"? מחפשים מסגרת חווייתית-תורנית לילדכם שתהפוך את חופשת הקיץ שלהם לבלתי נשכחת? מעוניינים להפגיש אותם עם נוער איכותי מהארץ ומהעולם?
מחנה דרור פועל משנת 1995 מטעם ארגון OU "ישראל" ומהווה חלק מארגון הנוער NCSY של ארגון הOU הבינלאומי.
חניכים מהארץ ומהעולם נהנים מקיץ חוויתי ומשמעותי בקמפוסים רחבי ידיים ובאווירה פסטורלית ורגועה של הרי הגולן. המחנה משלב בני נוער מרחבי העולם לצד ישראלים ועולים, ובכך יוצר חוויה תרבותית, ייחודית ומרתקת עבור ילדכם.

הנהלת המחנה

מנהלת מחנה
ליבי קרויזר לוי

ליבי היא חלק ב OU ישראל משנת 2015 , מנהלת לוגיסטית את המחנה ועובדת בפרויקטים נוספים של OU ישראל ליבי נשואה לישראל ומתגוררת בתל אביב, עובדת בנוסף כמדריכת רכיבה טיפולית בחווה בצפריה.

ראש מחנה הבנים
אשר קרימולובסקי

אשר קרימולובסקי עומד בראש מחנה הבנים משנת 2004. הוא בעל תואר ראשון בחינוך, מורה דרך ומדריך טיולים מוסמך. לאחר 15 שנים כמחנך כיתה אשר מנהל כיום סטודיו לתופים והעצמת נוער, ומוביל את פרויקט תנ"ך למנהיגים. אשר נשוי לסיגל, אב לשישה ילדים ומתגורר עם משפחתו בגוש עציון.

סמנכ"ל פרויקטים, OU ישראל
חיים פלזנר

חיים פלזנר הוא סמנכ"ל הפרויקטים בOU ישראל ומנהל את מחנה דרור במקביל לפרויקטים נוספים בארגון משנת 2005. חיים הוא בעל ניסיון רב בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, הוא בוגר תואר שני בחינוך מאונ' בר אילן. חיים נשוי למרב, אב לחמישה ילדים ומתגורר בשערי תקווה.